Cena:

700 Kč/terapie, pro děti od 0 do 12 let cena 450 Kč. (Co se týče ošetření dětí, přečtěte si info na konci této stránky. ;-) )

Víkendová cena: 900 Kč 

Cena, když jedu za vámi (domů či do firmy), je základní částka + cesta (3 Kč/km).

 

Ke kraniosakrální terapii si můžete za 200 Kč připlatit masáže dlaní technikou AromaTouch™. Je potřeba to nahlásit dopředu ohledně přizpůsobení času.

Můžete také zkombinovat kranio s: 

Terapie se vzájemně úžasně podporují a propojují. Účinek se poté zesiluje

Cena za kombinaci 1.200,- Kč (neplatí o víkendu). Kombinace: CST+AT nebo CST+ajurvédská 

Kraniosakrální terapie 5 terapeuty

Toto je další možnou technikou v rámci CST. Zde se provádí unwinding, kdy jedna z nás pracuje na hlavě a další 4 na končetinách. Vnitřní kontrolor tu nemá moc šanci mít pod kontrolou 5 lidí a proto tělo může udělat přesně to, co potřebuje pro maximální uvolnění a úlevu. Tato technika je zcela jiná od běžného ošetření a jde natolik do hloubky, že má dojezd až půl roku. Je to také jedinečná technika, kterou v rámci ČR (co víme) zatím nikdo jiný neprovádí. Já mám to velké štěstí, že se scházíme pravidelně s mými kolegyněmi a tuto metodu jsme začali nabízet i veřejně. Pokud máte zájem, napište mi. Cena 3000 Kč

 

Prosím, pokud je to možné, noste hotovost co nejpřesněji, děkuji za pochopení. Případné slevy, jako např. dárkové poukazy, se nesčítají.

 

Připravte si zhruba 70-80 min času - 10 min něco málo k teorii, dotazům, zážitkům atd.; max. 50 min terapie; 10 min odpočinek po terapii. Konzultace navíc si můžete připlatit.

Nejbližší volné termíny (Brno)

 • 2.3. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 4.3. od 14:30 hod., od 16 hod.
 • 5.3. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 8.3. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 9.3. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 10.3. od 14 hod., od 15:30 hod.
 • 11.3. od 14 hod.
 • 12.3. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 15.3. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 16.3. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 19.3. ošetření 5 terapety, Rosice, 2 místa volná

Dovolená:

24.2. - 28.2. 2021

Nejbližší volné termíny (Blansko)

 • ----

 

BLANSKO:.

dle domluvy

ADAMOV:

dle domluvy

Ošetření dítek:

U dětí je kranio-sakrální terapie samozřejmě také skvělá věc. Ale terapie u nich je jiná, než u nás dospěláků. Takže s čím počítat? Záleží zde hodně na věku dítěte. Čím menší dítě, tím více je důležité ošetření u rodiče (ideálně obou rodičů). Protože dítě, které má problémy, ukazuje na problémy u rodičů - v rodině. Děti, které chodí do školky či do školy, už mohou mít problémy i kvůli dění ve vzdělávacím zařízení. Např. moje dcerka měla ve školce něco jako atopický ekzém. Když chodila do školky, měla ho kolem rtu a pak i na ručičkách. Jakmile byl víkend nebo prázdniny, zmizel. Nyní je na ZŠ a ekzém nemá. Na školku dost nerada vzpomíná a je v ní vždy spoustu vzteku, když o ní mluví. Vztek tehdy nemohla ventilovat, tak se ventiloval sám pomocí ekzému. V tomto případě by jí možná kranio trochu pomohla, ale problém bylo třeba vyřešit jinak, třeba jinou školkou. 

U miminek a batolat je daná záležitost zcela rodičů. Tzn., že jako první by měli mít v pořádku vše rodiče, hlavně matka. Často se totiž stane, že dítě pak už "nepotřebuje" ukazovat na daný problém a tak zmizí sám. Také je možné, ošetřovat vás zároveň. Velmi vhodné je také jednorázové ošetření miminka po porodu.

U malých dětí terapie v 90 % netrvá tak dlouho. 

 

 

Podmínky zrušení rezervace:

Prosím omlouvejte se z domluvené terapie co nejdříve. Nejpozději den předem.

Když 2x zrušíte domluvenou terapii v den této terapie, od třetí domluvy si za terapie zaplatíte předem na účet.

Pokud se omluvíte těsně před terapií, nebo se neomluvíte vůbec a nepřijdete, pro vás bude další terapie o 200 Kč dražší.

Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho.

 

VZDĚLÁNÍ

Kromě výcviku, který měl 3 úrovně se samozřejmě vzdělávám i nadále, protože kranio je nejen technika, ale i filosofie - obsahuje spoustu informací, praktik a technik, různá zákoutí a hloubky, takže je pořád co rozvíjet. Veškeré praktické i teoretické vzdělávání jsem absolvovala ve Zlatém klíčku v Brně.

Další moje zaměření skrze kurzy bylo:

- pánevní dno I

- pánevní dno II

- hrudník I

- hrudník II

- mozek+lebka

- unwinding (odmotávání)

 

Nahoru