Cena:

700 Kč/terapie, pro děti od 0 do 12 let cena 450 Kč (individuálně). (Co se týče ošetření dětí, přečtěte si info na konci této stránky. ;-) )

Víkendová cena: 900 Kč 

Cena, když jedu za vámi (domů či do firmy), je základní částka + cesta (3 Kč/km).

 

Ke kraniosakrální terapii si můžete za 200 Kč připlatit masáže dlaní technikou AromaTouch™. Je potřeba to nahlásit dopředu ohledně přizpůsobení času.

Můžete také zkombinovat kranio s: 

Terapie se vzájemně úžasně podporují a propojují. Účinek se poté zesiluje

Cena za kombinaci 1.200,- Kč (neplatí o víkendu). Kombinace: CST+AT nebo CST+ajurvédská 

Kraniosakrální terapie 5 terapeuty

Toto je další možnou technikou v rámci CST. Zde se provádí unwinding, kdy jedna z nás pracuje na hlavě a další 4 na končetinách. Vnitřní kontrolor tu nemá moc šanci mít pod kontrolou 5 lidí a proto tělo může udělat přesně to, co potřebuje pro maximální uvolnění a úlevu. Tato technika je zcela jiná od běžného ošetření a jde natolik do hloubky, že má dojezd až půl roku. Je to také jedinečná technika, kterou v rámci ČR (co víme) zatím nikdo jiný neprovádí. Já mám to velké štěstí, že se scházíme pravidelně s mými kolegyněmi a tuto metodu jsme začali nabízet i veřejně. Pokud máte zájem, napište mi. Podmínka: alespoň 3 ošetření běžnou CST od jedné z nás pěti. 

Cena 3000 Kč

 

Prosím, pokud je to možné, noste hotovost co nejpřesněji, děkuji za pochopení. Případné slevy, jako např. dárkové poukazy, se nesčítají.

 

Připravte si zhruba 70-80 min času - 10 min něco málo k teorii, dotazům, zážitkům atd.; max. 50 min terapie; 10 min odpočinek po terapii. Konzultace navíc si můžete připlatit.

Nejbližší volné termíny (Brno)

 • 30.9. od 9 hod.
 • 6.10. od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 7.10. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 12.10. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 13.10. od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 14.10. od 15 hod.
 • 15.10. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 19.10. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 20.10. od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 21.10. dle domluvy
 • 22.10. kranio Rosice, ošetření 5 terapeuty 

Dovolená:

---

Nejbližší volné termíny (Blansko)

 • ----

 

BLANSKO:.

dle domluvy

ADAMOV:

dle domluvy

Ošetření dítek:

U dětí je kranio-sakrální terapie samozřejmě také skvělá věc. Ale terapie u nich je jiná, než u nás dospěláků. Takže s čím počítat? Záleží zde hodně na věku dítěte. Čím menší dítě, tím více je důležité ošetření u rodiče (ideálně obou rodičů). Protože dítě, které má problémy, ukazuje na problémy u rodičů - v rodině. Děti, které chodí do školky či do školy, už mohou mít problémy i kvůli dění ve vzdělávacím zařízení. Např. moje dcerka měla ve školce něco jako atopický ekzém. Když chodila do školky, měla ho kolem rtu a pak i na ručičkách. Jakmile byl víkend nebo prázdniny, zmizel. Nyní je na ZŠ a ekzém nemá. Na školku dost nerada vzpomíná a je v ní vždy spoustu vzteku, když o ní mluví. Vztek tehdy nemohla ventilovat, tak se ventiloval sám pomocí ekzému. V tomto případě by jí možná kranio trochu pomohla, ale problém bylo třeba vyřešit jinak, třeba jinou školkou. 

U miminek a batolat je daná záležitost zcela rodičů. Tzn., že jako první by měli mít v pořádku vše rodiče, hlavně matka. Často se totiž stane, že dítě pak už "nepotřebuje" ukazovat na daný problém a tak zmizí sám. Také je možné, ošetřovat vás zároveň. Velmi vhodné je také jednorázové ošetření miminka po porodu.

U malých dětí terapie v 90 % netrvá tak dlouho. 

 

 

Podmínky zrušení rezervace:

Prosím omlouvejte se z domluvené terapie co nejdříve. Nejpozději den předem.

Když 2x zrušíte domluvenou terapii v den této terapie, od třetí domluvy si za terapie zaplatíte předem na účet.

Pokud se omluvíte těsně před terapií, nebo se neomluvíte vůbec a nepřijdete, pro vás bude další terapie o 200 Kč dražší.

Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho.

 

VZDĚLÁNÍ

Kromě výcviku, který měl 3 úrovně se samozřejmě vzdělávám i nadále, protože kranio je nejen technika, ale i filosofie - obsahuje spoustu informací, praktik a technik, různá zákoutí a hloubky, takže je pořád co rozvíjet. Veškeré praktické i teoretické vzdělávání jsem absolvovala ve Zlatém klíčku v Brně.

Další moje zaměření skrze kurzy bylo:

- pánevní dno I

- pánevní dno II

- hrudník I

- hrudník II

- mozek+lebka

- unwinding (odmotávání)

 

Nahoru