Ceník a termíny


Cena:

1100 Kč/terapie, pro děti od 0 do 10 let cena 600 Kč (individuálně). (Co se týče ošetření dětí, přečtěte si info na konci této stránky. ;-) )

Víkendová cena: 1600 Kč 

Cena, když jedu za vámi (domů či do firmy), je základní částka + cesta (8 Kč/km).

NOVINKA!!

Nově si teď můžete kranio užít o něco déle a prohloubit zážitek díky zvukové harmonizaci. 

Běžně používám na konci každého krania zvuk tibetské mísy (cca 3-5 min), i přesto se nikomu nechce vstávat a ještě by rádi chvíli relaxovali. Protože od léta (2023) jsem začala dělat Rituál Shiijah, kde právě pracuji hodně se zvukem, napadlo mne zvuk použít i zde, po kraniu. Přidat klientům ještě čas navíc (15-20 min., dle domluvy) a vyladit tak tělo ještě skrze zvuky. Použít mohu tibetské mísy, dešťovou hůl, chřestidlo, nebo šamanský buben (ten dle domluvy, ještě je potřeba dovysvětlit). Brzy snad přibudou další nástroje. :-) 

Cena za toto zvukové doladění by byla +200 až 350 Kč k základní ceně.

Ke kraniosakrální terapii si můžete za 300 Kč připlatit masáže dlaní technikou AromaTouch™. Nebo tělové a ušní svíce, cena za jednu aplikaci 150 Kč. Je potřeba to nahlásit dopředu ohledně přizpůsobení času.

Můžete také zkombinovat kranio s: 

Terapie se vzájemně úžasně podporují a propojují. Účinek se poté zesiluje

Cena za kombinaci 1.600,- Kč (neplatí o víkendu). Kombinace: CST+AT nebo CST+ajurvédská

Kraniosakrální terapie 5 terapeuty

Toto je další možnou technikou v rámci CST. Zde se provádí unwinding, kdy jedna z nás pracuje na hlavě a další 4 na končetinách. Vnitřní kontrolor tu nemá moc šanci mít pod kontrolou 5 lidí a proto tělo může udělat přesně to, co potřebuje pro maximální uvolnění a úlevu. Tato technika je zcela jiná od běžného ošetření a jde natolik do hloubky, že má dojezd až půl roku. Je to také jedinečná technika, kterou v rámci ČR (co víme) zatím nikdo jiný neprovádí. Já mám to velké štěstí, že se scházíme pravidelně s mými kolegyněmi a tuto metodu jsme začali nabízet i veřejně. Pokud máte zájem, napište mi. Podmínka: alespoň 3 ošetření běžnou CST od jedné z nás pěti. 

Cena 4000 Kč

 

Prosím, pokud je to možné, noste hotovost co nejpřesněji, děkuji za pochopení. Případné slevy, jako např. dárkové poukazy, se nesčítají. 

 

Připravte si zhruba 70 min času - 10 min něco málo k teorii, dotazům, zážitkům atd.; max. 50 min terapie; 10 min odpočinek po terapii. Za každou započatou čtvrthodinu navíc si účtuji 200 Kč.

Nejbližší volné termíny (Brno)

  • 21.9. na 15:30 hod.
  • 25.9. na 15 hod., na 16:30 hod.
  • 2.10. na 15 hod.
  • 22.9. ošetření 5 terapeuty v Rosicích (obsazeno)
  • 3.11. ošetření 5 terapeuty v Rosicích (1 volné místo)
  • od října už vybírejte termíny pouze na odkazu níže 

Kliknutím níže si můžete vybrat termín a rovnou se objednat:

Dovolená:

---

 

 

ADAMOV:

Pouze dle domluvy

Ošetření dítek:

U dětí je kranio-sakrální terapie samozřejmě také skvělá věc. Ale terapie u nich je jiná, než u nás dospěláků. Takže s čím počítat?

Záleží zde hodně na věku dítěte. Čím menší dítě, tím více je důležité ošetření u rodiče (ideálně obou rodičů). Protože dítě, které má problémy, ukazuje na problémy u rodičů - v rodině. Děti, které chodí do školky či do školy, už mohou mít problémy i kvůli dění ve vzdělávacím zařízení. Např. moje dcerka měla ve školce něco jako atopický ekzém. Když chodila do školky, měla ho kolem rtu a pak i na ručičkách. Jakmile byl víkend nebo prázdniny, zmizel. Nyní je na ZŠ a ekzém nemá. Na školku dost nerada vzpomíná a je v ní vždy spoustu vzteku, když o ní mluví. Vztek tehdy nemohla ventilovat, tak se ventiloval sám pomocí ekzému. V tomto případě by jí možná kranio trochu pomohla, ale problém bylo třeba vyřešit jinak, třeba jinou školkou. 

U miminek a batolat je daná záležitost zcela rodičů. Tzn., že jako první by měli mít v pořádku vše rodiče, hlavně matka. Často se totiž stane, že dítě pak už "nepotřebuje" ukazovat na daný problém a tak zmizí sám. Také je možné, ošetřovat vás zároveň. Velmi vhodné je také jednorázové ošetření miminka po porodu.

U malých dětí terapie v 90 % netrvá tak dlouho. 

 

 

Podmínky zrušení rezervace:

Prosím omlouvejte se z domluvené terapie co nejdříve. Nejpozději den předem.

Pokud se omluvíte v den terapie, pro vás bude další terapie o 20 % dražší s platbou předem na účet. 

Pokud se nedostavíte ani bez omluvy (ano, i to se bohužel stává) nebo s omluvou těsně před, budu po vás požadovat 50% ceny na účet. Při jejím nezaplacení už u mne máte dveře zavřené.

Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho. ❤️

 

VZDĚLÁNÍ

Kromě výcviku, který měl 3 úrovně se samozřejmě vzdělávám i nadále, protože kranio je nejen technika, ale i filosofie - obsahuje spoustu informací, praktik a technik, různá zákoutí a hloubky, takže je pořád co rozvíjet. Veškeré praktické i teoretické vzdělávání jsem absolvovala ve Zlatém klíčku v Brně, kranio praktikuji od poloviny roku 2016.

Další moje vzdělávání:

- pánevní dno I

- pánevní dno II

- hrudník I

- hrudník II

- mozek+lebka

- unwinding (odmotávání)

- základy viscerální techniky na vnitřní orgány 

- bioenergetika (5 obranných struktur)

- hormonální systém a žlázy I

- hormonální systém a žlázy II

- dech v jeho přirozenosti 

- trávicí soustava I

 

Nahoru